Vacek s.r.o
BETONÁRKA - STAVEBNINY
Nádražní 479, Jablonné nad Orlicí

www.vaceksro.cz

Představení firmy Vacek s.r.o.

Vážení zákazníci,

rád bych vám stručně představil firmu VACEK s.r.o – prodej betonového zboží a stavebniny. Firma byla založena v roce 1994 jako výrobna betonového zboží – zejména studničních skruží, železobetonových trub, zákrytových desek a plotových dílců.

Vyrábět kvalitně, levně a s vysokou produktivitou znamenalo kompletní přestavbu technologické části bývalé provozovny. Vzhledem k rostoucím poptávkám po transportbetonu jsme byli nuceni částečně upravit stávající míchací centrum tak, aby splňovalo požadavky jak velkoodběratelů tak i ostatních zákazníků.

Postupem času jsme rozšířili naši činnost o prodej zámkových a plošných dlažeb, obrubníků a prvků zahradní architektury. Od roku 1996, kdy jsme získali důvěru našich zákazníků, dodáváme veškerý stavební materiál pro výstavbu nejen rodinných domků, ale i veřejných staveb.

Naše výrobky – jako např. – meliorační šachtice, železobetonové trouby a další jsme dodávali na výstavbu dálnice Hradec Králové – Praha nebo Ostrava – Vyškov – Brno. V roce 2008 jsme jako vybraný výrobce dodávali betonové směsi pro elektrifikaci želez. trati Letohrad – Lichkov. Kvalita našich výrobků a transportbetonu je deklarována certifikátem ČSN EN ISO 9001:2001.

Počátkem roku 2009 jsme provedli modernizaci míchacího centra betonových směsí, která výrazně zvýšila výrobní kapacitu betonárny. Dále jsme naši činnost rozšířili o provádění drobných staveb, pokládku zámkových dlažeb a ostatní práce související se stavební činností.

Rozvozy betonových směsí a stavebniny rozvážíme vlastními vozidly T815, Liaz HR a AVIA.

Trvalá péče o spokojenost zákazníků je naši prioritou.

MOTTO:
Jste-li spokojeni, řekněte to jiným
Nejste-li spokojeni, řekněte to nám

S přátelským pozdravem
Ing. Josef Vacek
majitel firmy

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Adresa: Nádražní 479, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Tel: 603 830 568, 731 443 546, E-Mail: vaceksro@vaceksro.cz
IČO: 62026976